Зима не означає, що садові роботи зупинилися. Насправді, підготовка до наступного вегетаційного сезону починається вже зараз. Так, агрономи поділилися важливими завданнями, на яких слід зосередитися в січні, щоб забезпечити гарний урожай.

Якщо в січні випадає сильний снігопад, важливо струсити його з гілок дерев і чагарників. Це слід робити після кожного снігопаду, особливо якщо сніг випадає під час відлиги. Мокрий сніг може прилипнути до рослин і створити ризик поломки гілок.

Також встановлення годівниць для птахів у січні має життєво важливе значення. Птахам важко знайти їжу під снігом, і надання корму допомагає їм вижити. У свою чергу, птахи допомагають захищати рослини, поїдаючи шкідників, які можуть завдати шкоди вашому саду.

Город

Січень також є часом початку стратифікації насіння. Деякі квіти, як-от півонії та дзвіночки, а також багато фруктових дерев, потребують впливу холоду та вологості, перш ніж вони зможуть прорости. Це насіння слід зберігати в холодильнику від 1,5 до 3 місяців (залежно від рослини) перед посівом.

Якщо ви плануєте вирощувати селеру, зараз саме час посіяти насіння кореневої селери. У неї тривалий період росту - до 180 днів, тому її зазвичай вирощують із розсади. Фахівці рекомендують сіяти насіння ближче до кінця січня, щоб забезпечити успішний урожай.

Популярні новини зараз

Як отримати багатий урожай яблук: поради щодо підживлення дерев

Як захистити огірки від хвороб та пожовтіння: перевірений засіб для дачників

Морози вриваються в Україну: коли сильно похолодає і якою буде погода на Різдво

Нові облави ТЦК: такого ще не було, мобілізація змінюється

Показати ще

Читайте також:

Секрет неземного врожаю картоплі: тонни великих та здорових коренеплодів застелять город

Урожай на підвіконні: секрети городу в домашніх умовах

Сніг – не шкода, а користь для дачі, городу та саду: дивовижні застосування на ділянці