Введена українською владою політика «воюй чи працюй» вже діє, зосереджуючи зусилля щодо мобілізації на особах, які не сплачують податки або офіційно не працевлаштовані, як повідомляє «liga».

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль висвітлив цю ініціативу на Київському міжнародному економічному форумі, пояснивши, що система «Оберіг», яка відстежує призовників, насамперед націлена на тих, хто перебуває поза податковою системою.

За словами Шмигаля, 98% нещодавніх повісток, виданих через реєстр «Оберіг», були направлені особам, які не сплачують податки та не мають офіційної зайнятості. Таким чином, пріоритет мобілізації спрямований на безробітних, і лише 2% порядку денного було видано працюючим особам за останні два місяці.

Мобілізація

Основу цієї політики заклав президент Володимир Зеленський у своєму новорічному зверненні на 2024 рік, де він заявив, що громадяни не зможуть ігнорувати війну і «працюватимуть чи воюватимуть», наголосивши на прихильності до національної служби.

У серпні 2024 року Шмигаль докладно зупинився на цій політиці, зазначивши, що вона включає заходи щодо залучення більшої кількості людей на формальний ринок праці та скорочення незареєстрованої зайнятості.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський після перемоги Трампа підписав два важливі закони: до 7 лютого 2025 року

Індексація пенсій у 2025 році буде не такою, як очікувалося: з чим зіткнуться пенсіонери

Проїзд у громадському транспорті подорожчає: за тролейбус та автобус доведеться платити більше

Готуйтесь до нових випробувань: індійський гороскоп для кожного знака Зодіаку на листопад-2024

Показати ще

Читайте також:

Облави ТЦК посиляться: скільки українців потрібно мобілізувати щороку

Мобілізація та повістки за кордоном: що чекають на ТЦК

ТЦК підготували несподіваний "сюрприз": повістки не було, але вже у розшуку