Міністерство освіти і науки України закликає школярів повернутись до очних занять скрізь, де це дозволяє ситуація з безпекою. У рамках цих зусиль міністерство запустило ініціативу "Офлайн-школа", спрямовану на повернення більшої кількості дітей до традиційних класів.

Чиновники підкреслюють, що онлайн-освіта поступається очному навчанню як за якістю знань, що надаються, так і за сприянням особистісному розвитку дітей. Заступник міністра освіти та науки Надія Кузьмичова пояснила, що дистанційне навчання не може повністю задовольнити освітні потреби учнів чи допомогти розвинути основні соціальні навички.

Кузьмичова підкреслила, що тривале дистанційне навчання, особливо для дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб, може перешкоджати соціалізації та емоційному благополуччю. Вона висловила стурбованість випадками, коли сім'ї, переїхавши до більш безпечних регіонів, таких як Львів, як і раніше, залишають своїх дітей на онлайн-навчанні протягом тривалого часу, хоча місцеві школи працюють очно.

Школа

Заступник міністра підкреслила важливість відвідування школи для допомоги дітям в інтеграції в нові спільноти та адаптації до обставин, що змінилися. Взаємодія з однолітками у межах регулярного навчання як поліпшує навчання, а й сприяє емоційної стабільності та соціального розвитку.

Необхідно докласти зусиль для підвищення поінформованості сімей щодо переваг очного навчання, додала Кузьмичова. Ініціатива спрямована на підтримку дітей у здобутті всебічної освіти та встановленні значущих зв'язків у новому середовищі.

Популярні новини зараз

Це буде ваша найздоровіша розсада: як правильно використовувати екстремальний спосіб з окропом

Олексій "Позитив" Завгородній вперше зізнався, як освідчився Сахневич: обидвоє були в шлюбі

Вся правда їм приходить уві сні: 5 знаків Зодіаку, які бачать пророчі сни

Хлопець Лесі Нікітюк розповів, як довго вони з нею разом: "Таке почуття, ніби..."

Показати ще

Читайте також:

ТЦК вже дісталися і шкіл: що чекає на дітей і як відреагують батьки

Батьки платитимуть штрафи за дітей у школі

У школах оновили освітню програму: діти навчатимуться зовсім по-іншому