Міністерство соціальної політики України нагадує, що не всі громадяни автоматично отримуватимуть житлові субсидії на майбутній опалювальний сезон.
Особи, які мають неоплачені рахунки за комунальні послуги, ризикують бути виключеними із програми, оскільки виконання зобов'язань з оплати є однією з ключових умов перерозподілу субсидій.
Ті, хто раніше отримував субсидії, але перенаправив кошти на інші потреби та дозволив накопичитися боргу за комунальні послуги, можуть уже не мати права на допомогу цієї зими. Однак є можливість поновити право на отримання субсидії.
Одержувачі в таких ситуаціях можуть або погасити свою заборгованість або укласти договір реструктуризації з постачальником послуг. Після виконання одного з цих кроків можуть повторно подати заявку на отримання субсидії, надавши необхідні документи.
У разі погодження плану реструктуризації копія цього договору має бути додана до заяви.
Надія Матвєєва й тема, про яку вона не скаже ані слова: що приховує зірка СТБ
Пенсія в 60 - не для всіх: що зміниться вже з 2026 року та кого це торкнеться
Нова Тіна, стара Тетяна: як Ліберман стала Кароль і чому більше ніколи не повернеться назад
Пасинкування перцю після 25 липня: сувора заборона чи останній шанс для врожаю?
За даними Міністерства, заборгованість із комунальних послуг може бути реструктурована на строк до 60 місяців залежно від фінансового стану заявника та суми заборгованості.
Громадяни також повинні регулярно вносити платежі за реструктурованим боргом та сплачувати поточні рахунки за комунальні послуги, щоб зберегти право на отримання субсидій.
Читайте також:
Українцям виплатять від 13 тисяч гривень замість субсидії на комунальні послуги
Часу мало: як не залишитися без "шматка" субсидії в опалювальному сезоні
Доплати до пенсії, нові субсидії та тарифи: головні нововведення 1 жовтня