Глобальна тенденція зростання цін на масло продовжується, і в серпні в Європейському союзі спостерігаються рекордні максимуми. Ця тенденція зростання також торкається України, де внутрішні ціни на масло зростають у відповідь на умови міжнародного ринку. Про це повідомляє «24tv».
Для українських виробників зростання вартості масла в Європі призводить до зростання внутрішніх цін, хоча не всі отримують від цього однакову вигоду.
На відміну від 2022 року, коли зростання цін на цей продукт дозволило деяким українським виробникам масла отримати прибуток від експорту, поточна ситуація обмежена нестачею сировини. Це обмежує можливості виробників із нарощування виробництва з метою експорту.
Нині внутрішні ціни на масло зростають, хоч і з відставанням у порівнянні зі світовими цінами. Аналітики прогнозують, що хоча ціни в Україні продовжать зростати, до середини осені на міжнародних ринках може статися падіння вартості. Незважаючи на загальне зростання, видобуток масла в Україні в серпні трохи знизився через дефіцит сировини за доступними цінами.
Виробництво спредів та сумішей на рослинній основі залишається стабільним, але, як очікується, збільшиться, оскільки попит на альтернативні молочні жири зростає у відповідь на високі ціни на вершкове масло.
19-річна донька Ольги Фреймут Злата вивалила груди серед Лос-Анджелесу, мама одразу відреагувала
3 фатальні помилки, які вбивають кабачки ще до цвітіння - і як виростити врожай, що стане вашою гордістю
Апельсинові оладки з маком: рецепт сніданку, який пахне щастям
"Я все одно люблю тебе”: Олександр Еллерт шокував зізнанням через 4 роки після розставання з Мішиною
Читайте також:
Нова допомога українцям: встигніть отримати продукти безкоштовно – часу замало, всім не вистачить
Найкраще запасатися, а то буде біда: головний і доступний продукт в Україні стане "розкішшю"