Після того, як відключення світла після літніх "темних днів" припинилося, влада не раз говорила, що спокійно нам буде у вересні-жовтні, до перших холодів.
Потім через низькі температури і заморозки ситуація в енергетиці стане складною і графіки відключень повернуться.
І ось, бабине літо покинуло Україну і вже ночами прогнозують заморозки. Що ж, чекаємо на повернення відключень світла?
Заступник міністра енергетики України Микола Колесник запевнив, що в українців буде світло навіть під час заморозків, які очікуються найближчими днями. Він повідомив, що зниження температур не призведе до повернення графіків відключення електроенергії.
"Енергосистема на сьогодні працює стабільно. Ті заморозки, які прогнозуються, не будуть тривалими" , - зазначив Колесник.
Як учасник бойових дій може оформити пільгу на оплату комунальних послуг: інструкція
Захочеться пити склянку за склянкою: рецепт узвару з вишні з м'ятою. Обов'язково спробуйте
Синові Газманова натикали в обличчя ногами: додумався в Чикаго назвати свій ресторан "СРСР"
"Дамська витівка": старовинний рецепт наливки з домашньої черешні
За словами заступника міністра, опалювальний сезон в Україні розпочнеться за рішенням місцевих органів влади, коли температура повітря триматиметься нижче +8 градусів понад три доби поспіль.
Колесник наголосив, що на енергетичну систему впливають лише затяжні періоди низьких температур, оскільки це призводить до системного збільшення споживання електроенергії.
"На сьогодні впроваджено необхідний комплекс заходів. Наприклад, з випередженням графіків проведено всі технічні заходи підготовки функціонування об'єктів атомної генерації. Вже дев'ять блоків знаходяться в енергосистемі, що додає нам потужності. Додає можливості покривати збільшений попит", - повідомив Колесник.
Читайте також:
Графіки відключення електроенергії повернуться: українців уже попередили.
9 гривень за кіловат: новий тариф на електроенергію "доб'є" українців.
